Home

Pettumus tunnistaja kulutama jalgpall poolaeg Fääri saared tehing Horisontaalne

Kolmas poolaeg Podcast on Amazon Music

Hispaania jalgpalli esiliigas peetakse täna detsembris pooleli jäänud mängu  viimane poolaeg - Delfi Sport
Hispaania jalgpalli esiliigas peetakse täna detsembris pooleli jäänud mängu viimane poolaeg - Delfi Sport

NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid  keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu
NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu

Kolmas poolaeg

D-III Ameerika jalgpall USAs #2: esimesed triibulised! – Inksu & Ülar USA-s

Ungari-Eesti: 1. poolaeg | Jalgpall | ERR

Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Poola-Põhja-Iirimaa mängus on esimese poolaja  järel skoor 0-0. Poola oli esimesel poolajal selgelt domineerivam pool ja  omas ka paremaid väravavõimalusi, kuid senimaani ühtegi veel ära  realiseerida ei suudetud.
Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Poola-Põhja-Iirimaa mängus on esimese poolaja järel skoor 0-0. Poola oli esimesel poolajal selgelt domineerivam pool ja omas ka paremaid väravavõimalusi, kuid senimaani ühtegi veel ära realiseerida ei suudetud.

KOLMAS POOLAEG | Kuidas angiin andeka jalgpalluri näitlejaks muutis

Luup peale | Paide võimas teine poolaeg pani Transi lõppkoha paika  (galerii!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Luup peale | Paide võimas teine poolaeg pani Transi lõppkoha paika (galerii!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

138. osa: Häbiväärne Neymar väärib kohta Panso kooli õppetoolis – Kolmas  poolaeg – Podcast – Podtail
138. osa: Häbiväärne Neymar väärib kohta Panso kooli õppetoolis – Kolmas poolaeg – Podcast – Podtail

Jalgpall – Vikipeedia

Tuleviku tugev teine poolaeg jättis Vapruse tabeli põhja - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Tuleviku tugev teine poolaeg jättis Vapruse tabeli põhja - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kolmas poolaeg: 194. osa: Milliste väljakutsetega peab naiste jalgpall  pärast üliedukat MMi silmitsi seisma? v Apple Podcasts
Kolmas poolaeg: 194. osa: Milliste väljakutsetega peab naiste jalgpall pärast üliedukat MMi silmitsi seisma? v Apple Podcasts

KOLMAS POOLAEG“ | Kui Eestis tegutsenuks VAR, võtnuks Flora Levadialt  meistritiitli
KOLMAS POOLAEG“ | Kui Eestis tegutsenuks VAR, võtnuks Flora Levadialt meistritiitli

KOLMAS POOLAEG“ | Kommunikatsioon Eesti jalgpallis peab paranema!

Sander Puri poolaeg oli võidukas, lõpuks viik | Jalgpall | ERR

Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Mäng #BEL - #ITA vahel algas otsivalt ja kumbki  meeskond väga riske ei võtnud. Esimese poolaja esimesel poolel oli pigem  Belgia see meeskond, kes otsis käike. Esimese poolaja
Jalgpall 24/7 - POOLAEG! Mäng #BEL - #ITA vahel algas otsivalt ja kumbki meeskond väga riske ei võtnud. Esimese poolaja esimesel poolel oli pigem Belgia see meeskond, kes otsis käike. Esimese poolaja

Teisel poolajal ilusat jalgpalli näidanud Flora sai Konverentsiliigas viigi  | Jalgpall | ERR
Teisel poolajal ilusat jalgpalli näidanud Flora sai Konverentsiliigas viigi | Jalgpall | ERR

Jalgpalli MM valikmäng: Eesti - Ungari (1. poolaeg) | Jalgpall | ERR

Kotenko pidi teisel poolajal kolm korda palli välja korjama - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Kotenko pidi teisel poolajal kolm korda palli välja korjama - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0  võidu Eesti üle - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0 võidu Eesti üle - Delfi Sport

KOLMAS POOLAEG“ | HIRMUS KOGEMUS! Mida tunneb jalgpallur, kui tema  meeskonnakaaslane christianeriksenlikult murule variseb?
KOLMAS POOLAEG“ | HIRMUS KOGEMUS! Mida tunneb jalgpallur, kui tema meeskonnakaaslane christianeriksenlikult murule variseb?

Õhtuleht Jalgpall - Balti turniiri esikohamäng! Õhtulehe jalgpallisaade  Kolmas poolaeg loosib laupäevasele Eesti-Läti põnevusmängule 2x2 Tasuta  pääset. Kui soovid seda naabritevahelist heitlust koos sõbraga vaatama  minna, siis jaga seda postitust ...
Õhtuleht Jalgpall - Balti turniiri esikohamäng! Õhtulehe jalgpallisaade Kolmas poolaeg loosib laupäevasele Eesti-Läti põnevusmängule 2x2 Tasuta pääset. Kui soovid seda naabritevahelist heitlust koos sõbraga vaatama minna, siis jaga seda postitust ...

Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt